Salamandra
Sauny Infrared

Szczecin
ul. Niedziałkowskiego 23/17
tel./fax:
biuro@salamandra.com.pl

Mapa serwisu

Wielkość liter: A A A

Sauny Infrared - sposób na zdrowię i urodę

Relaks po ciężkim dniu

Seans w saunie infrared jest jak wygrzewanie się w lipcowym słońcu. Słuchasz muzyki, czytasz lub zamykasz oczy - a energia wnika w Ciebie i sprawia, że Twoje ciało odżywa. Masz chwilę dla siebie - rozkoszuj się nią.

Sauna Infrared to sauna domowa

Sauna tradycyjna to temperatura zbliżona do 100°C i gorąca para. Pobyt w niej to dla wielu przyjemność - ale wejście do niej stanowi czasem zbyt duże wyzwanie. I na pewno nie jest dla każdego - musisz być zdrowy by z niej korzystać.

W saunie infrared temperatura sięga ok. 50°C. Pobyt w niej jest na tyle nieabsorbujący, że można korzystać z niej codziennie. Nie ma przeciwwskazań, by korzystały z niej dzieci, czy osoby starsze (nawet z chorobami krążenia).

Wynika to z innej filozofii działania - w saunie tradycyjnej ogrzewasz się przez kontakt z gorącym powietrzem - w saunie infrared Twoje ciało jest ogrzewane promieniami podczerwieni, które wnikają w Ciebie tak, jak to robią promienie słoneczne.

A choć temperatury są niższe - wypocisz się tak samo.

Sauna i zdrowie idą ze sobą w parze

Bez względu na prognozę pogody, już po ok. 10-15 minutach od włączenia możesz zaserwować sobie ciepło słońca w czystej i zdrowej postaci. Przynosi to zdrowiu szereg korzyści.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz byśmy odpowiedzieli na Twoje wątpliwości - zadaj nam pytanie.

Jeśli chcesz zobaczyć jakie modele oferujemy - kliknij tutaj.

---- P R O P H E C Y ----
mocny katalog stron